Галина Лемега у відпустці до 14 ТРАВНЯ 2018.

П'ять порад тим, хто збирається на сімейну фотосесію

Твердження, що, чим ретельніше буде підготовка до зйомки, тим цікавіше вийде результат, напевно, ні в кого не викличе сумнівів.
Тому хочу поділитися з тими, хто збирається на сімейну фотосесію своїми порадами, які я сформулювала, спираючись на велику кількість зроблених і бачених мною подібних зйомок.

1. Підберіть одяг всім учасникам зйомки так, щоб, глянувши на фотографію, стало відразу зрозуміло, що перед нами дружна і гармонійна сім'я. Цього можна досягти, підібравши одяг в однаковій кольоровій гамі або вибрати виграшно варіант джинси-білі футболки / сорочки, які знайдуться в гардеробі у кожного члена сім'ї. Якщо є бажання / час / можливість наряди можна зшити. Неймовірно стильно і красиво виглядає, наприклад, мама з донькою в однакових сукнях / сарафанах або тато з сином в джинсах, клечатих сорочках і ковбойських капелюхах.

2. Поспостерігайте за своїми дітьми і вирішите, чим їх можна буде розважити під час зйомки. Може бути у Вас є якісь сімейні ігри, в які можна буде пограти перед камерою (наприклад, твістер), захоплення, які можна обіграти аксесуарами (наприклад, риболовля чи катання на роликах або хокей)

3. Якщо дитині від 2-ох років і вище подумайте, чим можна його «підкупити» у разі примх під час зйомки. Смачна цукерка, Кіндер-сюрприз, похід в магазин за новою лялькою в разі гарної поведінки, новий журнал з людиною-павуком і т.д. - Залежно від інтересів і віку.

4. Час зйомки вибирайте виходячи з внутрішніх ритмів життя вашої родини (і, головне, дитини).
Зазвичай кращими годинами для зйомки бувають години після ранкового пробудження і сніданку (9.00-11.00) або після обіднього сну (16.00-18.00)

5. Вирішіть, що день зйомки буде маленьким святом не з календаря і сама зйомка буде лише частиною святкової програми. До або після неї заплануйте похід в улюблене кафе / парк атракціонів або купівлю довгоочікуваної іграшки дитині або приємною обновки собі. У цьому випадку святковий настрій збільшить кількість вдалих кадрів і, дивлячись на фотографії, Ви будете згадувати весь цей день і то радісний, піднесений настрій, який його супроводжувало.