Галина Лемега у відпустці до 14 ТРАВНЯ 2018.

Що таке фотокнига і чи потрібна вона ?

   
Всі ми звикли друкувати фотографії і зберігати їх в сімейному фотоальбомі. У сучасному світі таким альбомом вже давно є фотокнига.

Фотокнигу не можна купити в магазині, її виготовлення - це індивідуальна авторська робота. Створити таку книгу допоможе вам професійний дитячий або сімейний фотограф.

Кожна фотокнига унікальна. Залежно від виду і локації фотозйомки можна підібрати обкладинку, дизайн і розмір фотокниги. І другий такий просто не може бути.

На сьогоднішній день існує два способи друку фотокниги: хімічний друк на фотопапері і поліграфічний друк.

Хімічний друк є традиційним способом створення фотографій. Ця технологія дозволяє зберігати знімок довгі роки без втрати якості кольору. Поліграфічна ж печатка не завжди вірно передає колірні відтінки, і, як правило, такі книги недовговічні. Тому своїм клієнтам я зазвичай пропоную перший варіант друку.

А чи замислювалися ви, з чого починається фотокнига? Звичайно ж, з палітурки! Сучасна промисловість надає нам широкий вибір палітурних матеріалів: це може бути звичайна фотообкладинка, ті чи інші види тканини, різної якості шкірозамінник. Але самою практичною і довговічною є обкладинка з натуральної шкіри. Як і всі природні матеріали, шкіра не повторюється в своїй фактурі, що надає книзі ще більшу індивідуальність.

Для того щоб книга зберегла ваші спогади на довгі роки, вона збирається в блок через спеціальну прошарок (пластик) і накочується на основу, що надає сторінкам щільність.

Листи фотокниги на основі хімічної друку виконуються на різних типах паперів: матова, шовкова, металік і т. П.

Широкий вибір формату книг (від розміру в закритому вигляді 10х10, до 40х30 см) допоможе кожному підібрати найбільш відповідний варіант.

Сторінки фотокниги друкуються суцільними відбитками, що дає можливість розташовувати фотографію на розвороті цілком.

У книг можуть бути закруглені кути, можна нанести на обкладинку тиснення, вставити віконце з фотографією. Термін служби фотокниги можна продовжити фотокоробом або чохлом для її зберігання.

Як бачите, можна урізноманітнити і виготовити саме ВАШУ книгу, для ВАШОЇ сімейної історії, зберегти надовго ВАШІ спогади.

Кращим завершенням професійної дитячої або сімейної фотосесії, на мій погляд, є саме фотокнига. Це закінчений варіант оформлення знімків з вашої фотосесії. Вам не доведеться друкувати фотографії, підбирати і оформляти альбом. Кожна фотокнига перенесе вас і ваших дітей в країну спогадів і ви з радістю будете «перечитувати» її знову і знову.

І пам'ятайте, спогади безцінні!